IXA10-FBFF10-24.000MHZ
Manufacturer:
ILSI
Part Number:
IXA10-FBFF10-24.000MHZ
Category:
Crystals
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
In Stock:
920
Manufacturer :
ILSI
Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)