CMR250TB75.000KAZFTR
Part Number:
CMR250TB75.000KAZFTR
Description:
CRYSTAL 75.0000KHZ 12.5PF SMD
Frequency :
75 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Load Capacitance :
12.5pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension :
0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)