ECS-135.6-18-30BQ-DS
Part Number:
ECS-135.6-18-30BQ-DS
Description:
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
13.56 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.85mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)