ECS-245.7-10-33-AGL-TR
Part Number:
ECS-245.7-10-33-AGL-TR
Description:
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
10pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)