RH100-24.000-12-3030-EXT-TR
Part Number:
RH100-24.000-12-3030-EXT-TR
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)