SFSD-10-28-H-07.50-S
Part Number:
SFSD-10-28-H-07.50-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)