IDSD-05-D-10.00-T-P10-G
Part Number:
IDSD-05-D-10.00-T-P10-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)