IDSD-05-S-09.80-P06-G
Part Number:
IDSD-05-S-09.80-P06-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Length :
0.817' (248.92mm, 9.80")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)