IDSD-07-D-04.50-T-G-R
Part Number:
IDSD-07-D-04.50-T-G-R
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Tin
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)