TFSS-06-28-G-03.15-S
Part Number:
TFSS-06-28-G-03.15-S
Color :
Black, Individual
Length :
0.262' (80.00mm, 3.15")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)