IDSD-03-D-04.00-T-P05
Part Number:
IDSD-03-D-04.00-T-P05
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Length :
0.333' (101.60mm, 4.00")
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)