FG13-LH15.700.S11
Manufacturer:
Davies Molding, LLC.
Part Number:
FG13-LH15.700.S11
Category:
Handles
Description:
FUNCTIONAL HANDLE ALUMINUM/ NYLO
Manufacturer :
Davies Molding, LLC.
Category :
Handles
Height :
4.016" (102.00mm)
Length - Center to Center :
27.559" (700.00mm)