45112-010030-3749/12-S-6
Part Number:
45112-010030-3749/12-S-6
Description:
SGL END CBL ASSY 12POS SKT 6"
In Stock:
25
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)