SFSDT-05-28-G-04.50-SR
Part Number:
SFSDT-05-28-G-04.50-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)