OWJTDCLTNF-156.250000
Manufacturer:
Taitien
Part Number:
OWJTDCLTNF-156.250000
Category:
Oscillators
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Manufacturer :
Taitien
Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
75mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.35mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
2.5V