45110-010030-3749/10-S-3
Part Number:
45110-010030-3749/10-S-3
Description:
SGL END CBL ASSY 10POS SKT 3"
In Stock:
32
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.250' (76.20mm, 3.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)