UMPC-03-L-16-P-12.0
Part Number:
UMPC-03-L-16-P-12.0
Description:
CBL ASSEM MPOWER 3POS 16AWG 12"
In Stock:
23
Color :
Black, Individual
Length :
1.00' (304.80mm)