UMPC-02-L-18-P-12.0
Part Number:
UMPC-02-L-18-P-12.0
Description:
CBL ASSEM MPOWER 2POS 18AWG 12"
In Stock:
25
Color :
Black, Individual
Length :
1.00' (304.80mm)