G125-MC11205M1-0150M1
Manufacturer:
Harwin
Part Number:
G125-MC11205M1-0150M1
Category:
Rectangular Cable Assemblies
Description:
CBL GECKO 1.25MM M-M 150MM 12POS
Manufacturer :
Harwin
Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
12
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)