SFSDT-50-28-G-30.00-SR
Part Number:
SFSDT-50-28-G-30.00-SR
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
In Stock:
65
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
2.50' (762.00mm)
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)