FFSD-15-D-09.50-01-N
Part Number:
FFSD-15-D-09.50-01-N
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
In Stock:
99
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.792' (241.30mm, 9.50")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)