SFSD-50-28-G-03.00-S
Part Number:
SFSD-50-28-G-03.00-S
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
In Stock:
93
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.250' (76.20mm, 3.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)