UMPC-04-L-16-P-12.0
Part Number:
UMPC-04-L-16-P-12.0
Description:
CBL ASSEM MPOWER 4POS 16AWG 12"
In Stock:
86
Color :
Black, Individual
Length :
1.00' (304.80mm)