SEAC-040-06-40.0-TU-TU
Part Number:
SEAC-040-06-40.0-TU-TU
Description:
CBL ASSM M-M 240POS 40" HDR
In Stock:
21
Length :
3.33' (1.02m)
Number of Positions :
240
Number of Rows :
6
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)