G125-MC11205L4-0150L
Part Number:
G125-MC11205L4-0150L
Description:
1.25MM M/L 12POS 26AWG 150MM
In Stock:
31
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
12
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)