FFSD-25-D-08.00-01-N-RW
Part Number:
FFSD-25-D-08.00-01-N-RW
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
In Stock:
17
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)