FFSD-25-D-06.00-01-N-R
Part Number:
FFSD-25-D-06.00-01-N-R
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
In Stock:
15
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)