353-28-18-GR-00018
Part Number:
353-28-18-GR-00018
Description:
CABLE ASSY PLUG IDC 18POS 18"
In Stock:
473
Length :
1.50' (457.20mm)
Number of Positions :
18
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)