3225XOM15625BMC33CEC-CT
Manufacturer:
HKC
Part Number:
3225XOM15625BMC33CEC-CT
Category:
Oscillators
Description:
OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Manufacturer :
HKC
Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Current - Supply (Max) :
50mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V