QVMQF326D25-2.0A-12.352
Manufacturer:
Mercury United Electronics
Part Number:
QVMQF326D25-2.0A-12.352
Category:
Oscillators
Description:
XTAL OSC VCTCXO 12.3520MHZ LVDS
In Stock:
500
Manufacturer :
Mercury United Electronics
Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
23mA (Typ)
Frequency :
12.352 MHz
Frequency Stability :
±2ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
VCTCXO
Voltage - Supply :
2.5V