QVMQF326D25-2.0A-32.768
Part Number:
QVMQF326D25-2.0A-32.768
Description:
XTAL OSC VCTCXO 32.7680MHZ LVDS
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Current - Supply (Max) :
23mA (Typ)
Frequency :
32.768 MHz
Frequency Stability :
±2ppm
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
2.5V