4MA159375Z4AACUGI8
Part Number:
4MA159375Z4AACUGI8
Description:
MEMS OSC XO 159.3750MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
95mA (Typ)
Frequency :
159.375 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V