4HF050000Z4BACUGI8
Part Number:
4HF050000Z4BACUGI8
Description:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
50 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V