K50-HC1CSE18.432
Part Number:
K50-HC1CSE18.432
Description:
XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency :
18.432 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Height - Seated (Max) :
0.063" (1.60mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
5V