VC-709-EHE-SAAN-156M250000
Part Number:
VC-709-EHE-SAAN-156M250000
Description:
LOW POWER DIFFERENTIAL XO +3.3 V
Current - Supply (Max) :
39mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
HCSL
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V