VC-709-0043-156M250000
Part Number:
VC-709-0043-156M250000
Description:
CUSTOM LOW POWER DIFFERENTIAL XO
Frequency :
156.25 MHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)