530-26-10-SV-0500F
Part Number:
530-26-10-SV-0500F
Description:
CABLE MOD FLAT 10COND REEL 500'
In Stock:
1
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Width :
0.425" (10.80mm)
Jacket Color :
Silver
Length :
500' (152.40m)
Number of Conductors :
10
Wire Gauge :
26 AWG