530-26-10-WH-0100F
Part Number:
530-26-10-WH-0100F
Description:
CABLE MOD FLAT 10COND REEL 100'
In Stock:
8
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Width :
0.425" (10.80mm)
Jacket Color :
White
Length :
100' (30.5m)
Number of Conductors :
10
Wire Gauge :
26 AWG