530-26-08-WH-0500F
Part Number:
530-26-08-WH-0500F
Description:
CABLE MOD FLAT 8COND REEL 500'
In Stock:
8
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Jacket Color :
White
Length :
500' (152.40m)
Number of Conductors :
8
Wire Gauge :
26 AWG