TPSM-P50HM33ST1-155.520M
Manufacturer:
Transko
Part Number:
TPSM-P50HM33ST1-155.520M
Category:
Oscillators
Description:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
In Stock:
843
Manufacturer :
Transko
Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency :
155.52 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.063" (1.60mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V