3QHM53C0.25-14.4756
Part Number:
3QHM53C0.25-14.4756
Description:
XTAL OSC SSXO 14.4756MHZ CMOS
Frequency :
14.4756 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
±0.25%, Center Spread
Voltage - Supply :
3.3V