SXO32C3A171-25.000M
Part Number:
SXO32C3A171-25.000M
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Current - Supply (Max) :
10mA
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
3.3V