SAR868M350S032
Manufacturer:
NextGen Components
Part Number:
SAR868M350S032
Category:
Resonators
Description:
868.35MHz SAW Res. +/-75KHz 8P 5
Manufacturer :
NextGen Components
Category :
Resonators
Capacitance :
Features :
Frequency :
868.35 MHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±75kHz
Height :
0.059" (1.50mm)
Impedance :
50 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)