SIR433M920S041
Part Number:
SIR433M920S041
Description:
433.92MHz SAW Res. +/-50KHz 4P 5
Frequency :
433.92 MHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±50kHz
Height :
0.059" (1.50mm)
Impedance :
50 Ohms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)