PKT-MEZDPD3603A-84F1
Part Number:
PKT-MEZDPD3603A-84F1
Description:
CONFIGURABLE 3603A 1.2V 1A EVB
Current - Output :
1A
Frequency - Switching :
800kHz
Utilized IC / Part :
mEZDPD3603A-84F1
Voltage - Input :
9V ~ 15V
Voltage - Output :
1.2V