PKT-MEZDPD4506A-854A
Part Number:
PKT-MEZDPD4506A-854A
Description:
CONFIGURABLE 4506A BUCK EVAL BRD
Current - Output :
6A
Utilized IC / Part :
mEZDPD4506A-854A
Voltage - Input :
4V ~ 45V
Voltage - Output :
0.6V ~ 22V