PKT-MEZDPD3603A-8555
Part Number:
PKT-MEZDPD3603A-8555
Description:
CONFIGURABLE 3603A BUCK EVAL BRD
Current - Output :
3A
Utilized IC / Part :
mEZDPD3603A-8555
Voltage - Input :
4.5V ~ 36V
Voltage - Output :
0.6V ~ 12V