PKT-MEZDPD1620A-8512
Part Number:
PKT-MEZDPD1620A-8512
Description:
CONFIGURABLE 1620A BUCK EVAL BRD
Current - Output :
20A
Utilized IC / Part :
mEZDPD1620A-8512
Voltage - Input :
4V ~ 16V
Voltage - Output :
0.6V ~ 5.5V