PKT-MEZDPD3603A-84D5
Part Number:
PKT-MEZDPD3603A-84D5
Description:
CONFIGURABLE 3603A 1.2V 3A EVB
Current - Output :
3A
Frequency - Switching :
800kHz
Utilized IC / Part :
mEZDPD3603A-84D5
Voltage - Input :
4.5V ~ 12V
Voltage - Output :
1.2V