REFICL8820LED43WJTTOBO1
Manufacturer:
Infineon Technologies
Part Number:
REFICL8820LED43WJTTOBO1
Category:
LED Driver Evaluation Boards
Description:
ICL8820 REF BOARD 43W JT
In Stock:
3
Manufacturer :
Infineon Technologies
Category :
LED Driver Evaluation Boards
Current - Output / Channel :
Features :
Dimmable
Outputs and Type :
1, Isolated
Product Status :
Active
Supplied Contents :
Board(s)
Utilized IC / Part :
ICL8820
Voltage - Input :
90 ~ 305 VAC
Voltage - Output :
52V